KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12422114
nr 1242 2114
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Sergels Torg, 6/360, Signerad, 1971. Motivet: 23x40
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 mars 2019
kl 19:51:45
9/3 22:54:21
18 mar
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén